Domácí zdravotní péče Sestřička.cz Beskydy

I když u nás pracují především zdravotní sestřičky, náš tým se skládá i z pečovatelek a ostatních odborníků zaměřených na péči o pacienty v domácím prostředí. Díky tomu kromě zdravotních služeb poskytujeme na požádání i pečovatelskou péči nebo výpůjčku zdravotních pomůcek.

Kde jsme se vzali? Před lety nás spojila touha pomáhat ostatním. A také jsme chtěli vyvrátit mýtus, že v Beskydech dávají lišky dobrou noc. Chtěli jsme pro naše krajany stejné služby, jaké nabízejí Sestřičky.cz po celé republice. Náš sen se splnil. Už několik let navštěvujeme pacienty doma a pomáháme s jejich uzdravením. Naši pacienti se za tu dobu stali naší rodinou. Proto nás nikdy neobtěžuje přijít a nabídnout pomocnou ruku. Protože rodině člověk pomáhá rád.

Staňte se i vy členem naší rodiny a poznejte pohodlí domácího léčení. Přijmeme vás mezi sebe a postaráme se, abyste se cítili pohodlně a bezpečně. Spolehněte se na naši solidaritu, pečlivost a diskrétnost. Pro dobré slovo, úsměv a pohlazení nechodíme daleko. Patří k nám stejně jako vědomí, že zdraví má člověk jen jedno. A proto uděláme maximum, aby to vaše bylo den po dni blíž na dohled. 


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Sestřičky z Beskyd mají napříč naší republikou spoustu kolegyněk. Kde všude působíme? Podívejte se na mapu a vyberte si pobočku, která je vašemu bydlišti nejblíž.

mapka​​

 

Smluvní pojišťovny

  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • ‍205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • ‍207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
  • ‍213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna